Airbus Aerosoftu - zawiesza się.

Problemy techniczne (panele, dźwięki, malowania, itp.) związane z samolotami płatnymi i darmowymi.

Moderatorzy: PZL Belfegor, RzEmYk

SASLOT
Cadet
Cadet
Posty: 1
Rejestracja: czw 18 gru, 2014 23:52
Skąd jesteś: Płock

Airbus Aerosoftu - zawiesza się.

Post autor: SASLOT »

Drodzy piloci pomóżcie.

Problem dotyczy Airbusów od Aerosoftu - mam wersję extended jak i neo 1.30 - pod fsx oczywiście. Od pewnego czasu samolot podczas lotu zacina się na kilka sekund, po czym leci dalej i znów to samo. Problem nie występuje z żadnym innym wymagającym np. PMDG 737 czy nawet 777. Nie ma problemów również z A330 Black Box. Mam dość rozbudowanego FS i nie chciałbym instalować wszystkiego od nowa. Wujek Google nie pomógł, forum Aerosoftu również, próbowałem rad z CalypteAviation z dll.xml i exe.xml i nic. Odnowa pliku cfg, zainstalowanie i odinstalowanie SODE, zmniejszenie parametrów graficznych też nic nie daje - może macie jakiś specyfik na ten problem. Zależy mi na tym samolocie, bo jest ładny graficznie i nieźle zrobiony technicznie :)
Pozdrawiam Andrzej.

[ Dodano: Pią 07 Lip, 2017 20:04 ]
Całkiem przypadkiem udało się pokonać bolączkę, powodem był program antywirusowy Panda Protection (nawet wyłączony przez użytkownika dawał takie objawy). Zmiana na inny + aktualizacja Windows rozwiązała problem.
SAS
Awatar użytkownika
wojtek_84
Jet Captain
Jet Captain
Posty: 932
Rejestracja: pn 10 maja, 2010 16:09
Skąd jesteś: EPKT

Post autor: wojtek_84 »

Interesujące. Dzięki za opisanie rozwiązania i przyczyny :)
ODPOWIEDZ