Dodatek A320/A321 Aerosoft - brak ECAM i checklist 2 MCDU

Problemy techniczne (panele, dźwięki, malowania, itp.) związane z samolotami płatnymi i darmowymi.

Moderatorzy: PZL Belfegor, RzEmYk

maciej_357
Cadet
Cadet
Posty: 3
Rejestracja: czw 01 lut, 2018 21:23
Skąd jesteś: Google

Dodatek A320/A321 Aerosoft - brak ECAM i checklist 2 MCDU

Post autor: maciej_357 »

Witam,
posiadam wersje simulator steam edition oraz dodatek A320/A321 Aerosoft. Wystepuje problem następujący: w kokpicie ECAM jest czarny (nieaktywny) nic nie da rady zrobić pokrętłami, nie reaguje na żadną konfiguracje, a dwa nie mam aktywnej opcji 2 MCDU checklisty i ect. Prawdopodobnie brakuje jakiegoś pliku ... Ponieważ, musiałem usunąć simulator całkowicie i zrobiłem to dosłownie, by móc na nowo go zainstalować, a wszystko przez to iż, podczas lotu samolot miewał zachowania trzęsienia się, przez co zbaczał z kursu i niekiedy kończyło się rozbiciem samolotu. Wyglądało to na gigantyczne turbulencje, lecz to nie było to, no i gdy załączałem opcje z górnej paska "hide bar" simulator rate => x4 i powyżej tej wartośc samolot zaczynał się trząść i wariował. Po włączenia rate "normal" samolot ustawał, ale znajdował się już na innej wysokości, na innym kursie. Pogoda była ustawiona na "Fair" standardowa bez żadnych utrudnień w powietrzu. Zdażało się czesto, iż lecąc na górami samolot trząsł się, starał w pore zmniejszyć dodatkowo predkość np. z 280 kts na 240 kts ... czasem pomagało to ustawienie a niekiedy nie. Sprawdziłem pliki źrodłowe w steam i okazuje się, że są zgodne.

Czy ktoś ma jakiś pomysł jak uaktywnić ECAM oraz checklistę 2 MCDU oraz co mogło spowodować takie trzęsienie się samolotu ?

Grafikę na zewnatrz samolotu ustawiałem na LOW, natomiast cockpit na high. Win 10, ASUS X550 C. Gra zainstalowana jest na dysku nie systemowym.

[ Dodano: Wto 15 Maj, 2018 15:02 ]
Czy jest ktoś kto mógłby spróbować pomóc, męcze się już od miesiąca z tym problemem i nie mogę nic zrobić z tym fantem. Cały czas mam czarny ECAM a checklista jest nieaktywna.
Załączniki
1.JPG
1.JPG (58.21 KiB) Przejrzano 9566 razy
Fot 2
Fot 2
Przechwytywanie.JPG (27.44 KiB) Przejrzano 9581 razy
ODPOWIEDZ