[FSX] Rex + OD po reinstalce / jak przywrócić pliki?

Problemy techniczne związane z programami do FS, sterownikami, ruchem AI, modyfikacjami plików konfiguracyjnych, optymalizacją FS'a.

Moderatorzy: PZL Belfegor, RzEmYk

Awatar użytkownika
Damian88888888
Cadet
Cadet
Posty: 37
Rejestracja: sob 25 cze, 2011 23:21
Skąd jesteś: Garwolin

[FSX] Rex + OD po reinstalce / jak przywrócić pliki?

Post autor: Damian88888888 »

Witam,
Mam problem z REX-em. Po reinstalce FSX-a chciałbym przywrócić pliki, które REX sobie wrzucił do katalogów mojego symulatora. Jednak nie chciałbym także i jego ponownej reinstalki, bo po pierwszej instalacji musiałbym od nowa ściągać 8 GB (wyrzuciłem to co się pobrało i został sam zainstalowany REX :-( ). Może ktoś wie które to są pliki?
Ostatnio zmieniony czw 29 sie, 2013 17:54 przez Damian88888888, łącznie zmieniany 1 raz.
"Jeśli choć raz zasmakowałeś latania, będziesz już zawsze chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić"

Leonardo da Vinci
PZL Belfegor
Moderator
Moderator
Posty: 2849
Rejestracja: sob 19 lut, 2005 14:55
Skąd jesteś: Warszawa

Post autor: PZL Belfegor »

Skoro masz zainstalowanego REX-a, to zainstaluj tekstury normalnie, używając jego interfejsu. Nikt nie napisze, które to pliki, bo niby skąd miałby wiedzieć, co wybrałeś w REX-ie.
Umieszczaj tematy w odpowiednich działach, nie stawiaj apostrofów w losowych miejscach.
Awatar użytkownika
Damian88888888
Cadet
Cadet
Posty: 37
Rejestracja: sob 25 cze, 2011 23:21
Skąd jesteś: Garwolin

Post autor: Damian88888888 »

Jak się za to zabrać, bo nie chcę nic zepsuć. :-) A o co Ci chodzi z tymi apostrofami?

EDIT:
Przycisk "Install" chyba załatwił sprawę :-)
"Jeśli choć raz zasmakowałeś latania, będziesz już zawsze chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić"

Leonardo da Vinci
PZL Belfegor
Moderator
Moderator
Posty: 2849
Rejestracja: sob 19 lut, 2005 14:55
Skąd jesteś: Warszawa

Post autor: PZL Belfegor »

Tak samo, jak gdy pierwszy raz instalowałeś tekstury. Stawiasz apostrofy w niepoprawnych miejscach - i REX, i FSX to skrótowce.
http://poradnia.pwn.pl/lista.php?id=14207
http://netgeeks.pl/index.php/2011/12/ap ... miejscach/
Awatar użytkownika
Damian88888888
Cadet
Cadet
Posty: 37
Rejestracja: sob 25 cze, 2011 23:21
Skąd jesteś: Garwolin

Post autor: Damian88888888 »

Powiesz co i jak dokładnie zrobić? Kliknąłem w "Install", on jakieś tam foldery potworzył, ale w menu Lot swobodny nie mam do wyboru w zakładce Pogoda "REX weather". Wtedy to było...

P. S.
Dlaczego za każdym razem muszę się logować na Aztec.pl gdy zaznaczę opcję, aby automatycznie mnie logowało?

EDIT:
Właśnie zamiast "REX weather" pojawiła się opcja "REX". Spróbuję i to :-)
"Jeśli choć raz zasmakowałeś latania, będziesz już zawsze chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić"

Leonardo da Vinci
st1322
Turboprop Captain
Turboprop Captain
Posty: 174
Rejestracja: pn 10 sie, 2009 15:56
Skąd jesteś: ELLX

Post autor: st1322 »

Mam inny pomysł, zaloguj się na forum supportu rexa, podaj numer zamówienia a ja się postaram żebyś otrzymał pomoc. Ok?
Awatar użytkownika
Damian88888888
Cadet
Cadet
Posty: 37
Rejestracja: sob 25 cze, 2011 23:21
Skąd jesteś: Garwolin

Post autor: Damian88888888 »

Co sugerujesz? :?
"Jeśli choć raz zasmakowałeś latania, będziesz już zawsze chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić"

Leonardo da Vinci
st1322
Turboprop Captain
Turboprop Captain
Posty: 174
Rejestracja: pn 10 sie, 2009 15:56
Skąd jesteś: ELLX

Post autor: st1322 »

A czego się obawiasz? Trochę dziwi mnie twoje podejście. Wywaliles kupę kasy na produkt z którego nie możesz w pełni korzystać.
Awatar użytkownika
Damian88888888
Cadet
Cadet
Posty: 37
Rejestracja: sob 25 cze, 2011 23:21
Skąd jesteś: Garwolin

Post autor: Damian88888888 »

Mogę, tylko po prostu po zainstalowaniu wywaliłem go. Trochę źle zrobiłem, ale najwyżej jakby co to się przeniesie to co się już zainstalowało. (Bo planuję zakup PC)
"Jeśli choć raz zasmakowałeś latania, będziesz już zawsze chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić"

Leonardo da Vinci
st1322
Turboprop Captain
Turboprop Captain
Posty: 174
Rejestracja: pn 10 sie, 2009 15:56
Skąd jesteś: ELLX

Post autor: st1322 »

Jeśli kupiles program (w co wątpię) to powinieneś wiedzieć ze możesz wejść do sklepu i link do downloadu będzie działać.
Awatar użytkownika
konraf
Administrator
Administrator
Posty: 2755
Rejestracja: czw 05 lut, 2004 09:41
Skąd jesteś: EPPO

Post autor: konraf »

Damian88888888 pisze: P. S.
Dlaczego za każdym razem muszę się logować na Aztec.pl gdy zaznaczę opcję, aby automatycznie mnie logowało?
Zmień ustawienie w swoim Profilu:
Zezwól na autologowanie tylko z ostatniego adresu IP:
Jeżeli adres IP będzie inny niż adres IP ostatniej wizyty wymaga ręcznego logowania. Wyłącz to TYLKO wtedy jeżeli masz zmienne IP i jest dla Ciebie kłopotem ręczne logowanie. Funkcja ta w dużym stopniu zabezpiecza twoje konto.
Bartek
Regulamin Forum - Proszę przeczytać przed napisaniem posta
Awatar użytkownika
Damian88888888
Cadet
Cadet
Posty: 37
Rejestracja: sob 25 cze, 2011 23:21
Skąd jesteś: Garwolin

Post autor: Damian88888888 »

OK, dzięki :-)
"Jeśli choć raz zasmakowałeś latania, będziesz już zawsze chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić"

Leonardo da Vinci
ODPOWIEDZ