[FSX] Problem z odtwarzaniem video

Problemy techniczne związane z programami do FS, sterownikami, ruchem AI, modyfikacjami plików konfiguracyjnych, optymalizacją FS'a.

Moderatorzy: PZL Belfegor, RzEmYk

Ardisek
Cadet
Cadet
Posty: 27
Rejestracja: ndz 23 wrz, 2012 13:24
Skąd jesteś: Łódź

[FSX] Problem z odtwarzaniem video

Post autor: Ardisek »

Witam. Jestem po reinstalacji fsx. Problem polega na tym, że teraz gdy nagram jakieś video przez defaultowy recorder, nie mogę później tego odtworzyć. Jak to wygląda:
1. Po wybraniu video klikam play
2. Po załadowaniu jest pięknie obraz, samolot, sceneria wszystko jak zawsze na nagraniu, ale gra jest spauzowana
3. Gdy klikam P żeby odtwarzanie się zaczęło wyskakuje mi taki komunikat: http://imageshack.us/a/img855/5167/f8h5.png
4. Gdy kliknę ok wyskakuje to: http://imageshack.us/a/img132/2213/j4cy.png i koniec z video.

Dodam, że wszystkie programy instaluję na dysku C, a FSX na D. Podczas instalacji jakiegoś dodatku, pliki od visual zainstalowały mi się na dysku D, nie w podfolderze. Nigdy tak nie miałem. W liście programów mam zainstalowane: microsoft visual c++ 2005, 2008, 2010, 2012.
Lindberg
Light Planes Captain
Light Planes Captain
Posty: 56
Rejestracja: sob 05 gru, 2009 21:45
Skąd jesteś: Poland

Post autor: Lindberg »

A czy masz zainstalowane spolszczenie do FSX?
Ardisek
Cadet
Cadet
Posty: 27
Rejestracja: ndz 23 wrz, 2012 13:24
Skąd jesteś: Łódź

Post autor: Ardisek »

Nie miałem spolszczenia. I nie mam już tego problemu, bo jeszcze raz przeinstalowałem FSX. I zacząłem używać FSRecordera.
adiks7
Turboprop Captain
Turboprop Captain
Posty: 178
Rejestracja: czw 04 lis, 2010 13:56
Skąd jesteś: Mińsk EPMM

Post autor: adiks7 »

Jak poprawnie odtworzyć lot w Fs recorder w FSX? Robię to tak, zapisany lot odtwarzam naciskając PLAY i wybieram odpowiedni zapisany lot. Problem w tym kiedy to zrobić, dostęp do recordera jest dopiero gdy stoimy samolotem na płycie. Na przykładzie PMDG 737- więc naciskam na fs recorder i dalej play, wybieram lot, i zaczyna się odtwarzanie, z tym że w kokpicie wszystko jest wyłączone, jjeśli miałem przy lądowaniu mało paliwa, przy odtwarzaniu mam full, z zewnątrz w miarę ok, ale nie wszystko odtworzone jest zgodnie z wykonanym lotem, np po przyziemieniu nie widać reversów, chociaż napewno były włączone. Mogę kogoś z Was prosić o napisanie jak się za to zabrać i co robię nie tak? Jak załadować lot by po pokazał dokładnie to co nagrałem?

[ Dodano: Sob 03 Sty, 2015 14:42 ]
Pomoże ktoś, jak to skonfigurować, żeby 737 PMDG nie wariował przy odtwarzaniu, żeby odtworzone było faktycznie to co było zapisane, a nie jak odtwarzam np podejscie do ladowania a wszystko w kokpicie brzęczy, klapy się nie wysuwają, chociaż w locie zapisanym były wysunięte.
Latam również wszelkimi modelami RC, od małych po te największe, a od niedawna jeszcze większymi tym razem już w kabinie
www.rcklub.jun.pl
dare.k
Cadet
Cadet
Posty: 27
Rejestracja: śr 23 kwie, 2014 17:18
Skąd jesteś: Poznań

Post autor: dare.k »

Podłączę się pod temat z FS Recorderem.
Gdzie instalować FS Recorder ?
System mam na C, a FSX na osobnej partycji G.

[ Dodano: Śro 22 Kwi, 2015 21:46 ]
co taka mała aktywność ?

Zainstalowałem FSrecorder i mam problem przy odtwarzaniu. Mam zaznaczone wszystkie opcje, a podczas odtwarzania np.: śmigło nie pracuje, ale słychać pracę silnika;
innym razem
klapy są opuszczone za wcześnie;
innym razem
klapy nie są opuszczone przy lądowaniu

Zawsze czegoś brakuje.
Możecie coś podpowiedzieć?
W7; GTX970; INTEL i7-5930K 3,5GHz; 16 GB
FSGlobal2010
ASN, REX4, SoftClouds
ORBX:Global,Vector,LCEU,Norway,AU,YBBN,YBRM,YBUD,YCDR,YHBA,YPMQ,YSCH
ODPOWIEDZ