FSX:SE Problem ze sterownikami :( need a little help !! :)

Problemy techniczne związane z programami do FS, sterownikami, ruchem AI, modyfikacjami plików konfiguracyjnych, optymalizacją FS'a.

Moderatorzy: PZL Belfegor, RzEmYk

djklimo88
Cadet
Cadet
Posty: 1
Rejestracja: śr 27 sty, 2021 09:52
Skąd jesteś: Warszawa

FSX:SE Problem ze sterownikami :( need a little help !! :)

Post autor: djklimo88 »

Cześć witam :) mój sprzęt:
FX 6300
GTX 1050ti 4gb gddr5
16gb DDR3
Win 10
Klawiatura, myszka, joystick ;)
Mam straszny fuckup, bo kupiłem właśnie tę kartę graficzną i więcej ramu, żeby lepiej mi się latało. Niezależnie od tego jaki mam dodatek, na samym golasie też mam straszne glitche typu jakieś linie, krzaki, błyski, kształty jakieś trójkąty migające gdzieś przez cały ekran, czarne, albo z jakimiś ciemnymi do tego kolorami chyba. Do tego z A320 od Aerosoftu, śmiga mi na średnich ustawieniach no powiem, że tak sobie ;/ chętnie sprawdzę co trzeba, fpsy jakie mam, jakie dokładnie sterowniki mam it'd itp Jesteście w stanie jakoś pomóc ?? Najgorsze, że jak jeszcze niestety latałem na piracie to nie było takich krzaków, a teraz jak chciałem zacząć latać legalnie i inwestuję to takie akcje wychodzą :((
Awatar użytkownika
RzEmYk
Moderator
Moderator
Posty: 2742
Rejestracja: pt 18 lut, 2005 01:25
Skąd jesteś: KDA

Re: FSX:SE Problem ze sterownikami :( need a little help !! :)

Post autor: RzEmYk »

Karta ze sklepu czy jakaś używka?
RAM wymieniony czy dołożony? Jeżeli dołożony, to jakie były poprzednie pamięci? Częstotliwości, timingi.
Usuń sterowniki za pomocą DDU i zainstaluj najnowsze ze strony nvidii.
Zapraszam do opcji Szukaj!
Blaszak: MSI MAG B650 TOMAHAWK, Ryzen 7 7800X3D, DDR5 2x16GB, Arctic Liquid Freezer II 2x120, RTX3080, W11
ODPOWIEDZ