Pedały i żurawie Happy/MzM

Problemy ze sprzętem (karty graficzne, karty dźwiękowe, joysticki, wolanty, itp.).

Moderatorzy: PZL Belfegor, RzEmYk

Happy
Cadet
Cadet
Posty: 1
Rejestracja: pn 06 mar, 2017 09:41
Skąd jesteś: Czech Republik

Pedały i żurawie Happy/MzM

Post autor: Happy »

Dzień dobry.
Pozwól, że przedstawię ci. Nazywam się Peter Stastny, jestem z Czech, miasto Šumperk. Wirtualne latanie ma do czynienia z około 16 lat.
Trzy lata temu wpadłem na pomysł, zbudować własne pedały po tym jak złamał plastik Saitek. Uruchamianie próbną / błąd udało mi się wyprodukować pierwszy prototyp, który co drugi kawałek doskonalenie obecnych pedały formularza.
Wkrótce zaczęły pojawiać się wymagań na zakup pedałów, więc rozpoczęła się po roku testów do produkcji. Do tej pory mam sprzedawane w Republice Czeskiej i Słowackiej Republiki około 60 sztuk pedały bez jednej skargi. Było tylko kilka rzeczy technicznych, które mogą być łatwo odprowadzane za pośrednictwem Internetu lub telefonicznie.
Chciałbym przedstawić moje produkty i oferowane do was, północnych sąsiadów.
Oto opis pedałów:

Pedały są standardowo wyposażone w trzy Hall sond, 1 steru i hamulców 2x + 2 przełączniki.

Parametry pedały:
Szerokość: 430 mm
Długość: 330 mm
Wysokość: 190 mm
Waga: 5,5 kg

Opis Konstrukcja:
Podstawowym jest prostokątnym przekroju profilu stalowego o wymiarach 30 x 15 mm, która ma w rogach a lekko wystające śruby z tępymi końcówkami, które wgryzają się w dywan, nie uszkadzając go i pedały trzyma przybity. Rygle są wykonane z duraluminium profilu 30 x 20 mm. Centrum przekroju wyposażony jest w cztery łożyska wzdłużnego +51.100-cie główną oś środkowa celowo zmniejsza się w kierunku do tyłu tak, że pedały nie deptanie poziomo, ale wydaje się nieco w kierunku podłoża. Cała konstrukcja jest bardzo trwała i przy normalnym użytkowaniu teoretycznie niezniszczalna. Wybierz spośród standardowych dwa rodzaje pedałów - typ samolotu transportowego dla całej nodze odpocząć na piętach i podeszwach z pięty na ziemi jak mały Cessna Aircraft jakby Ale nie ma problemu, aby tworzyć specjalne pedały do ​​klienta, zobacz zdjęcia "typ pedałów galerii. ". Każda dziwka ma dwa regulowane ruch hamowania zatrzyma, więc można regulować nachylenie prawej nodze, jak ci pasuje. Ale konieczne jest, aby przesunąć i ustawić magnes czujnik Halla. Magnesy mocujące nie są stałe, posiadają oni sami. Regulowany przystankiem jest sterem.
Wśród pedałów jest osłona, która ukrywa i chroni elektronikę. Trudno wystarczy, można go znaleźć, na przykład, umieścić swoje nogi podczas lotu w trybie autopilota ... Pokrywa jest pokryta czarnym samoprzylepnej folii węgla. Na górnej krawędzi pokrywy są dwa przełączniki, do których można mapować żadnej funkcji.

Opis elektroniki Arduino Leonardo:
Arduino generalnie to projekt, który przynosi przetwórcom Chip szerszej grupy osób. Jest mikroporocesory Atmel. Sam projekt jest to, że te mikrokontrolery są zamontowane na płytce drukowanej i procesor jest rejestrowana ładujący, który upraszcza programowanie. Wykorzystanie jest ogólnie jako ogólnej obsługi mikrokomputera.

Arduino w pedałach jest tylko jednym z możliwych wykorzystanie. Pedały wbudowane w procesor Leonardo Atmega32U4 perspektywa może pojawić modelu nano, który jest wyposażony w ten sam procesor, ale jest mniejszy.
Cała elektronika jest znowu proste USB 1.1 urządzenia wejściowe. Ale tym razem edytować bezpośrednio na pedałach, więc system operacyjny z uwagi na urządzenia wejścia USB (HID) jest pokazana jako "Arduino Leonardo" - urządzenie 3-osiowy z dwoma przyciskami. Arduino jako całość jest kompozytem urządzenia USB, więc po podłączeniu wtyczki do komputera nie będzie próbował uruchomić sterowniki dla urządzeń wejściowych USB, ale także zainstalować sterowniki tylko dla Arduino. Sterowniki dla samego Arduino może nie być w stanie zainstalować, ale pedały będą działać. Po podłączeniu jest dobry sprzęt skalibrowany.

W porównaniu MJoy wszystkie osie są 10-bitowe i to tylko 3 mylić. Podobnie, przyciski są tylko 2. W Arduino stosunkowo łatwo programowalny i każdy może produkować rozbudowy do 6 osi i wiele przycisków (myślę standardowy Windows Api nich może obsługiwać 32, ale przez oprogramowanie firm trzecich do odgadnięcia rozwiązywaniu ponad 200 ... są, na przykład, takie rzeczy jak przełączniki i enkoderów obrotowych.

Arduino mogą być wyprowadzane jako urządzenia wyjściowego, czyli różnią się od podwozia zapalanie diody nad wyświetlaczem pokazujący radia częstotliwości dostrojone do Graficznych realizacyjnych. Możliwości są praktycznie nieograniczone. :)

Zastosowanie:
Pedały są testowane w tych symulatorów - Microsoft Flight Simulator X, Microsoft Flight Simulator 2004, XPlane9 i 10 IL2 Sturmovik, IL-2 Cliffs of Dover, DCS World Prepar3D: Lockheed Martin, Rise of Flight, Falcon BMS oraz systemów Windows XP, Windows7 32/64 bit i 32/64 bitowy system Windows 10.

Opcje wykonanie:
Jak pracowałam, więc robię pedały głównie w weekendy. Jest to dość uciążliwe prace ręczne, więc byłem w stanie wyprodukować maksymalnie około 3 sztuk miesięcznie. Są one przesyłane do określonego celu.

Więcej informacji można znaleźć na mojej stronie internetowej:

http://pedaly-happy-mzm.webnode.cz/

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nie wahaj się poinformować mnie na mój adres e-mail:

happy.pe@seznam.cz, lub forum.

Wreszcie, chciałbym przeprosić za błędy w tłumaczeniu na język polski, przetłumaczyłem go w Google Translator, ponieważ polski rozumiem trochę, ale nie mogę pisać. Dofa że byłoby to zrozumiałe.
Miłego dnia i piękny latanie, Peter.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Produkcja pedałów powietrznych.
ODPOWIEDZ