FS Passengers

Wszystko o płatnych sceneriach i innych dodatkach do FS'a. Z problemami technicznymi proszę do działu Problemy Techniczne-Scenerie lub Software.

Moderatorzy: PZL Belfegor, RzEmYk

tomi5
Light Planes Captain
Light Planes Captain
Posty: 114
Rejestracja: sob 16 lip, 2005 02:48
Skąd jesteś: Krotoszyn

FS Passengers

Post autor: tomi5 »

Witam

Kto używa programu FS Passengers i podpowie jak go ugryźć. Wiem, wiem jest instrukcja ale po angielsku a ja nie siedze tak mocno w tym języku. Prośba: jak uzywac tego programu żeby móc się nim tak naprawdę cieszyć?

Pozdrawiam Tomek
Ostatnio zmieniony ndz 26 lut, 2012 18:11 przez tomi5, łącznie zmieniany 1 raz.
Paweł Baster
Cadet
Cadet
Posty: 19
Rejestracja: pt 20 lut, 2004 17:52
Skąd jesteś: Kraków

Post autor: Paweł Baster »

Musisz stworzyć swoją firmę lotniczą, pilota, kupić samolot (do wyboru w różnym stanie technicznym) i latać tak żeby paxy byli zadowoleni - od tego zależy czy będą chceli z tobą latać czy nie (analizowane są podstawowe błędy, lądowanie, czy doleciałeś w założonym czasie, warunki atmosferyczne w jakich odbyłeś lot - jeżeli były np. bardzo trudne warunki a lot a szczególnie lądowanie wykonałeś "łagodnie" dostajesz dodatkowe punkty).

Masz również możliwość wyboru scenariusza np. z jaką kasą startujesz, wybrać tryb kariery (od małych samolotów), poziom cen biletów i obsługi, prawdopodobnieństwo awarii, oraz przydzielić zadania dla stewardów oraz FO.

Wszystkie funkcje programu są bardzo dobrze opisane z menu i nie potrzeba dodatkowego manuala żeby zorientować się co to i dlaczego.
klinek

Post autor: klinek »

Witam
Chciałbym Wam zadać parę pytań odnośnie do FS passengers.
1 Czy ten prgram jest darmowy?
2 Z jakiej strony moge ściagnąć ten program?
3 Czy ten program wpływa jakoś negatywnie na ruch AI??

Thx for all

[ Komentarz dodany przez: konraf: Czw 20 Kwi, 2006 09:17 ]
Korzystanie z Google nie boli ;)
Awatar użytkownika
RzEmYk
Moderator
Moderator
Posty: 2742
Rejestracja: pt 18 lut, 2005 01:25
Skąd jesteś: KDA

Post autor: RzEmYk »

ad. 1) Nie,
ad. 2) http://www.fspassengers.com/ - jest darmowe demo,
ad. 3) Ten program symuluje Ci pasażerów, po części kopilota i różne awarie samolotu, w żaden sposób nie może wpływać na ruch AI, skąd ten pomysł?
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 01:00 przez RzEmYk, łącznie zmieniany 1 raz.
Zapraszam do opcji Szukaj!
Blaszak: MSI MAG B650 TOMAHAWK, Ryzen 7 7800X3D, DDR5 2x16GB, Arctic Liquid Freezer II 2x120, RTX3080, W11
tomi5
Light Planes Captain
Light Planes Captain
Posty: 114
Rejestracja: sob 16 lip, 2005 02:48
Skąd jesteś: Krotoszyn

Post autor: tomi5 »

Witam

Stworzyłem firmę, zatrudniłem pilota, kupiłem samolot i co dalej? jak to uaktywnić? Żadne skróty klawiszowe nie działają cisza nic sie nie dzieje.
Awatar użytkownika
wegi
Jet 1st Officer
Jet 1st Officer
Posty: 338
Rejestracja: sob 23 lip, 2005 17:31
Skąd jesteś: EPBY

Post autor: wegi »

Wie ktoś jak wyłączyć w tym crashe? W fs'ie mam wyłączone, a uzywając fspassnegera...
;k
zapraszam ->http://www.vlatanie.blog.pl/ - aktualizacja 6.03.2011
Gwidon
Light Planes Captain
Light Planes Captain
Posty: 149
Rejestracja: pn 19 lip, 2004 12:32
Skąd jesteś: Adamów

Tutaj

Post autor: Gwidon »

more_option.ini
"...dobrze ze od 5 lat nie mam telewizora bo bym chyba sie zesral chinskim pudrem z gniewu i rozpaczy..." by Vert
Paweł Baster
Cadet
Cadet
Posty: 19
Rejestracja: pt 20 lut, 2004 17:52
Skąd jesteś: Kraków

Post autor: Paweł Baster »

Program jest naprawdę super - dzisiejszy locik mnie zaskoczył - pierwszy raz emergency:

Incident Report:

One engine was delivering less power before take-off, the pilot failed to check and to abort the take-off and the engine failed shortly after take-off. The Captain has also declared an emergency before landing.


Podczas startu w złych warunkach samolot zaczął dziwnie się zachowywać - tzn. cieżko było utrzymać poprawny kierunek - myślałem że to przez dość mocny boczny wiatr (w ogóle warunki były kiepskie - 30 % paxów FEAR) a przyczyną była niepoprawna praca jednego z silników - (747-200). Zaraz po starcie FO zgłosił że silnik się pali - szybkie wyłączenie i zgłosznie emergency - stewka uspokaja pasażerów a fear już ponad 40% (hmm dziwne dlaczego nie 100% bo ja miałem już spocone ręce).

Lot zakończył się szczęśliwie -

Passenger Opinion: Exceptional flight (100%)
-Are relieved to have landed safely after the extreme weather they experienced during landing.
-Were very anxious because of the problem during flight.
-Were relieved to land safely after an emergency.


Ale:

Pilot Bonus points: 50 points
There was a problem aboard and you declared an emergency. (+50 only you caused the problem)

Pilot's Penalty points: -800 points
You made a serious pilot error that resulted in a critical problem. (-800)


Trzeba będzie odpracować w pocie te 800 pkt ale najważniejsze że żyję i mogę kontynuować karierię.
Polecam wszystkim FSPassengers, potrafi zaskoczyć i urozmaicić latanie.

P.S. Najgorsze że muszę wydać górę kasy na naprawę/wymianę silnika - dokładnie 23 mln $ (swoją drogą czy te ceny są prawdziwe czy z kosmosu?
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 01:00 przez Paweł Baster, łącznie zmieniany 2 razy.
Paweł Baster
Cadet
Cadet
Posty: 19
Rejestracja: pt 20 lut, 2004 17:52
Skąd jesteś: Kraków

Post autor: Paweł Baster »

ags
Turboprop Captain
Turboprop Captain
Posty: 233
Rejestracja: wt 18 maja, 2004 22:21
Skąd jesteś: EPKK

Post autor: ags »

Takie głupie pytanie: ściągnąłem, widzę na stronie masę dodatków - co dociągnąć?
--
ex AZT016
yoyoboy

Post autor: yoyoboy »

FeelThere Boeing 737-300 Aegean Airlines Payload Model
Adjusted weights for FeelThere Boeing 737-300. to sobie sciagnolem i 747-300 mi idzie choc mi idzie ale z malowaniem orginalnym boeinga a z lotowskim nie chce mi isc,trzeba poszukac czegos innego do FSpasangera zeby lotowski ten co mam platny samolot 737 Pilot in Command (737-300/400/500) mi poszedl w innych malowaniach a nie tylko w wersji orginalnej czyli czystej,troche dziwny ten pasanger pod tym wzgledem

[ Komentarz dodany przez: konraf: Nie 23 Kwi, 2006 12:46 ]
Uzywaj na przyszłość znaków interpuncyjnych, bo napisales taki kogel mogiel, ze nie wiadomo o co Ci chodzi.
Awatar użytkownika
pawelo81
Cadet
Cadet
Posty: 13
Rejestracja: wt 15 sie, 2006 00:38
Skąd jesteś: LUBLIN

2 Maszyny

Post autor: pawelo81 »

Podobno jak się ma 2 maszyny to zarabia się też na tej drugiej ale nie bardzo wiem o co chodzi. Proszę o odpowiedź
Obrazek
Airbus- Macintosh Boeing-PC
Awatar użytkownika
RzEmYk
Moderator
Moderator
Posty: 2742
Rejestracja: pt 18 lut, 2005 01:25
Skąd jesteś: KDA

Re: 2 Maszyny

Post autor: RzEmYk »

pawelo81 pisze:Podobno jak się ma 2 maszyny to zarabia się też na tej drugiej ale nie bardzo wiem o co chodzi. Proszę o odpowiedź
Wtedy po wykonaniu lotu dostajesz bonus za tamten samolot (ileśtam euro/dolarów/...), tak jakby ktoś również leciał daną maszyną. Im więcej masz maszyn, tym większą gratyfikację dostajesz.
Zapraszam do opcji Szukaj!
Blaszak: MSI MAG B650 TOMAHAWK, Ryzen 7 7800X3D, DDR5 2x16GB, Arctic Liquid Freezer II 2x120, RTX3080, W11
yoyoboy

Post autor: yoyoboy »

Posiadam pełna wersje tego program,wszystko pieknie ładnie i nawet B737 PIC mi wspópracuje.Jest jedno "ale" czasami jest tak że po kilkunastu minutach od startu "przykład"/z pasa 25 epkk w kierunku JAB/ nagle mi się restartuje FS i to zawsze jak muzyczke puszczam pasażerom.Wiecie może jak się tego problemu pozbyć?

pozdrawiam Łukasz
Awatar użytkownika
wegi
Jet 1st Officer
Jet 1st Officer
Posty: 338
Rejestracja: sob 23 lip, 2005 17:31
Skąd jesteś: EPBY

Post autor: wegi »

yoyoboy pisze:Posiadam pełna wersje tego program,wszystko pieknie ładnie i nawet B737 PIC mi wspópracuje.Jest jedno "ale" czasami jest tak że po kilkunastu minutach od startu "przykład"/z pasa 25 epkk w kierunku JAB/ nagle mi się restartuje FS i to zawsze jak muzyczke puszczam pasażerom.Wiecie może jak się tego problemu pozbyć?

pozdrawiam Łukasz
Nie puszczac muzyczki... Albo sprawdz czy nie ma tam jakichs dziwnych plikow z muzyka wstawionych, czy cos sie nie pozamienialo.
zapraszam ->http://www.vlatanie.blog.pl/ - aktualizacja 6.03.2011
Węgorz
Light Planes Captain
Light Planes Captain
Posty: 50
Rejestracja: wt 14 lut, 2006 15:43
Skąd jesteś: EPWA

Post autor: Węgorz »

A propos muzyczki, to wydaje mi się że załącza się ją podczas kołowania i po lądowaniu. Paxy nie lubią jej podczas lotu ;)
markiz
Cadet
Cadet
Posty: 29
Rejestracja: pt 05 lis, 2004 09:56
Skąd jesteś: Golina

Post autor: markiz »

Gregoreous pisze:A propos muzyczki, to wydaje mi się że załącza się ją podczas kołowania i po lądowaniu. Paxy nie lubią jej podczas lotu ;)
"Denerwuje ich" w powietrzu, "na ziemi" jest mile widziana.

Osobiście, otwieram drzwiczki, puszczam muzyczkę, zamykam drzwiczki, zmieniam "kawałek" kołuje, przed h/p wyłaczamy muzyczkę, stewki dają informację o starcie, robimy co trzeba, zwalniamy pas, włączam muzyczkę, kołuje, zmieniam "kawałek", otwieram drzwiczki. :lol:

Nigdy nikt nie narzekał ;)
proud SIMNETAIR member
PLvACC & MLvACC STU+
Awatar użytkownika
ciacho27
Cadet
Cadet
Posty: 14
Rejestracja: wt 23 mar, 2004 14:02
Skąd jesteś: Tarnobrzeg

Post autor: ciacho27 »

Lecąc dzis na trasie z epwa do epkk fspassengers wyskoczył mi z awarią podwozia (lampki czerwone) podwozie wysunięte do połowy.( samolot to atr 72 od Flight One)
Co w takim wypadku zrobić aby podwozie się wysuneło.
AMD Athlon II X 3 450 3.20 GHz / HDD 1 TB, LCD LG 19/ 4,0 GB ram Kingstone DDR3 /Gigabyte GeForce GTS 450 / Saitek Cyborg Evo/
Awatar użytkownika
D. Design
Jet Captain
Jet Captain
Posty: 1297
Rejestracja: pt 29 kwie, 2005 07:42
Skąd jesteś: Warszawa EPGO

Post autor: D. Design »

Tzn awarii hydrauliki? Powinno dać się "ręcznie" - kiedyś ktoś o tym pisał. Poszukaj sobie w assigments, czy nie ma odpowiedniej opcji.
Obrazek
Awatar użytkownika
siwobrody
Cadet
Cadet
Posty: 14
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 00:06
Skąd jesteś: EPSD,EPSC

fspassengers

Post autor: siwobrody »

Witam jeżeli temat już był to prosze przenieść ale mam takie pyt. jak w tym programie wyłączyć " crash detector " bo na vatsimie nie da sie z tym latać a nie mogę znaleść tej opcji
z góry dzieki za pomoc

[Manual dobra rzecz... - Rz]
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 01:00 przez siwobrody, łącznie zmieniany 1 raz.
pozdrawiam
PZL Belfegor
Moderator
Moderator
Posty: 2849
Rejestracja: sob 19 lut, 2005 14:55
Skąd jesteś: Warszawa

Post autor: PZL Belfegor »

Awatar użytkownika
piotr-pajor
Light Planes Captain
Light Planes Captain
Posty: 90
Rejestracja: śr 31 maja, 2006 09:06
Skąd jesteś: EPLL

Post autor: piotr-pajor »

Tego w manualu nie znalazłem, jak zrobić miedzyladowanie z FsPassengers, jak ustawi sie lot z EPWA KJFK i chce laowac gdzies na tankowanie to jak to zrobic bo jak kiedys ustawilem lotnisko docelowe i wyladowałem cessna w niemczech aby dotankowac to na koniec trasy bylo ze nie wyladowalem na odpowiednim lotnisku i dostalem ujemne pkt.
Project LODZ - już niedługo sporo niespodzianek !
www.projectlodz.eu
Awatar użytkownika
RzEmYk
Moderator
Moderator
Posty: 2742
Rejestracja: pt 18 lut, 2005 01:25
Skąd jesteś: KDA

Post autor: RzEmYk »

Tak jak plan na VS - lecisz nie z A do C, tylko z A do B, później z B do C. Rozbijasz trasę.
Czym lecisz, że musisz dotankowywać?
Zapraszam do opcji Szukaj!
Blaszak: MSI MAG B650 TOMAHAWK, Ryzen 7 7800X3D, DDR5 2x16GB, Arctic Liquid Freezer II 2x120, RTX3080, W11
Awatar użytkownika
piotr-pajor
Light Planes Captain
Light Planes Captain
Posty: 90
Rejestracja: śr 31 maja, 2006 09:06
Skąd jesteś: EPLL

Post autor: piotr-pajor »

tzn. to byl lot jak zaczynalem cessna grand caravan, daleko w europe i musialem ladoawc aby tankowac
Project LODZ - już niedługo sporo niespodzianek !
www.projectlodz.eu
yoyoboy

Post autor: yoyoboy »

Panowie udało wam sie odpalic B737 w barwach Lotu na tym progranie???
Jeżeli ktoś wie jak odpalic PIC737-500 właśnie w LOT to bardzo prosze o podpowiedź który sćiagnąć pliczek w www producenta,bo jest tego setki a jak do tej pory to tylko lufthansa mi chodzi i EasyJet na tym programie... Jeszcze jedno czy znacie jakieś ciekawe Voice Pack`i do tego programu poza Ang i Niemieckim

/marzeniem by bylo jakby byl Polski Voice Pack do tego "witamy na pokladzie polskich lini lotniczych lot....." ehhhh marzenia/
Awatar użytkownika
RzEmYk
Moderator
Moderator
Posty: 2742
Rejestracja: pt 18 lut, 2005 01:25
Skąd jesteś: KDA

Post autor: RzEmYk »

yoyoboy pisze:Panowie udało wam sie odpalic B737 w barwach Lotu na tym progranie???
Manual się kłania.
Jeżeli ktoś wie jak odpalic PIC737-500 właśnie w LOT to bardzo prosze o podpowiedź
Miałeś już odpowiedź wcześniej, czego chcesz jeszcze?
Jeszcze jedno czy znacie jakieś ciekawe Voice Pack`i do tego programu poza Ang i Niemieckim
Na stronie producenta znajdziesz różne.
/marzeniem by bylo jakby byl Polski Voice Pack
http://forum.pl-vacc.org/viewtopic.php? ... +voicepack

http://www.nze.ovh.org/pliki/poliszvp.zip

Możesz też samemu nagrać.
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 01:00 przez RzEmYk, łącznie zmieniany 2 razy.
Zapraszam do opcji Szukaj!
Blaszak: MSI MAG B650 TOMAHAWK, Ryzen 7 7800X3D, DDR5 2x16GB, Arctic Liquid Freezer II 2x120, RTX3080, W11
Awatar użytkownika
konraf
Administrator
Administrator
Posty: 2755
Rejestracja: czw 05 lut, 2004 09:41
Skąd jesteś: EPPO

Post autor: konraf »

Ad. 2 mozesz sobie sciagnac demo ENG i bedziesz miał manual po angielsku.

Ad. 3 zawsze mozna popróbowac własnych sił:
http://www.fspassengers.com/forum/read. ... 55&stick=1
Ostatnio zmieniony czw 07 cze, 2007 11:31 przez konraf, łącznie zmieniany 1 raz.
Bartek
Regulamin Forum - Proszę przeczytać przed napisaniem posta
yoyoboy

Post autor: yoyoboy »

Właśnie przetestowałem PIC 737 LOT i polski Voice,WSZYSTKO DZIAŁA!!!!!!

Dziekuje za pomoc.

pozdrawiam Łukasz
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 01:00 przez yoyoboy, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Mateusz
Cadet
Cadet
Posty: 20
Rejestracja: ndz 16 lip, 2006 11:07
Skąd jesteś: Jastrzębie

Post autor: Mateusz »

Właśnie zastanwiam się nad kupnem FSPassengers, ale nurtuje mnie jedno pytanie.

1. Czy FSPassengers dobrze sprawdza się w lotach online na vatsim?
2. Jak wyglądają sytuacje emergency w lotach online, chodzi mi tutaj o zgranie się z ATC z FSpassengeers?
3. Czy FsPax wpływa na klatkowanie FSa podczas lotów online?

Jeśli pytanie już padło wcześniej to przepraszam.
Awatar użytkownika
RzEmYk
Moderator
Moderator
Posty: 2742
Rejestracja: pt 18 lut, 2005 01:25
Skąd jesteś: KDA

Post autor: RzEmYk »

matimistrz512 pisze:1. Czy FSPassengers dobrze sprawdza się w lotach online na vatsim?
Tak, tylko wyłącz w jego opcjach crash.
2. Jak wyglądają sytuacje emergency w lotach online, chodzi mi tutaj o zgranie się z ATC z FSpassengeers?
Jakby co, to FSPass zawsze można wyłączyć.
3. Czy FsPax wpływa na klatkowanie FSa podczas lotów online?
Nie.
Zapraszam do opcji Szukaj!
Blaszak: MSI MAG B650 TOMAHAWK, Ryzen 7 7800X3D, DDR5 2x16GB, Arctic Liquid Freezer II 2x120, RTX3080, W11
Awatar użytkownika
Mateusz
Cadet
Cadet
Posty: 20
Rejestracja: ndz 16 lip, 2006 11:07
Skąd jesteś: Jastrzębie

Post autor: Mateusz »

Zainstalowałem FSPax i mam małe pytanko.

Jeżeli latam B737-700 PMDG i dotychczas uzywałem programu LOAD MANAGER do ładowania pasażerów.
Tutaj rodzi sie moje pytanie:
Czy jeżeli ustawie w Load Manager załóżmy tylko 50 pasażerów to czy podczas uruchamiania FSPax juz pod FSem bede miał tyle pasażerów oczekujących na terminalu co ustawiłem w Load Manager?. Bo jeżeli o ilości pasażerów dowiadujemy sie dopiero po włączeniu FSPax to jak obliczyć ilość paliwaprzed lotem?

P.S.
Urzywam B737 Fuel Planner i tam wymagana jest do obliczenia ilość pasażerów.

Pozdrawiam i prosze o odpowiedzi


EDIT
2. Po około 15-20 minutach wyłącza mi się FSpassengers i znika z górnego paska? Co moze byc przyczyną ??
Awatar użytkownika
RzEmYk
Moderator
Moderator
Posty: 2742
Rejestracja: pt 18 lut, 2005 01:25
Skąd jesteś: KDA

Post autor: RzEmYk »

matimistrz512 pisze:Jeżeli latam B737-700 PMDG i dotychczas uzywałem programu LOAD MANAGER do ładowania pasażerów.
Tutaj rodzi sie moje pytanie:
Czy jeżeli ustawie w Load Manager załóżmy tylko 50 pasażerów to czy podczas uruchamiania FSPax juz pod FSem bede miał tyle pasażerów oczekujących na terminalu co ustawiłem w Load Manager?.
Nie, liczba osób oczekujących w FSPass nie zależy od load managera.
Bo jeżeli o ilości pasażerów dowiadujemy sie dopiero po włączeniu FSPax to jak obliczyć ilość paliwa przed lotem?
Obliczać w trakcie, albo przewidzieć ilość pasażerów.
P.S.
Używam B737 Fuel Planner i tam wymagana jest do obliczenia ilość pasażerów.

2. Po około 15-20 minutach wyłącza mi się FSpassengers i znika z górnego paska? Co moze byc przyczyną ??
Jak to znika? Wyłączenie i włączenie tego paska nie pomaga?
Zapraszam do opcji Szukaj!
Blaszak: MSI MAG B650 TOMAHAWK, Ryzen 7 7800X3D, DDR5 2x16GB, Arctic Liquid Freezer II 2x120, RTX3080, W11
Awatar użytkownika
Mateusz
Cadet
Cadet
Posty: 20
Rejestracja: ndz 16 lip, 2006 11:07
Skąd jesteś: Jastrzębie

Post autor: Mateusz »

Jak to znika? Wyłączenie i włączenie tego paska nie pomaga?
Nie, poniewaz odpalam FSa w trybie okienkowym.

Poprostu sam sie zamyka i znika z paska oraz wyskakuje bład związany z autoryzcją.
Awatar użytkownika
konraf
Administrator
Administrator
Posty: 2755
Rejestracja: czw 05 lut, 2004 09:41
Skąd jesteś: EPPO

Post autor: konraf »

Oryginal i problem z autoryzacją?
Bartek
Regulamin Forum - Proszę przeczytać przed napisaniem posta
Awatar użytkownika
Mateusz
Cadet
Cadet
Posty: 20
Rejestracja: ndz 16 lip, 2006 11:07
Skąd jesteś: Jastrzębie

Post autor: Mateusz »

Bo jeżeli o ilości pasażerów dowiadujemy sie dopiero po włączeniu FSPax to jak obliczyć ilość paliwa przed lotem?

Obliczać w trakcie, albo przewidzieć ilość pasażerów.
Jeśli włączym FSPAX i obliczymy sobie ilość paliwa w FP to juz nie będziemy mogli zmienić ilości paliwa w zbiornikach. Paliwo można tankować przed włączeniem FSPAX.
Prosze o jakies porady jak uprać sie z problemem dobierania paliwa oraz ładowania bagaży.
Awatar użytkownika
RzEmYk
Moderator
Moderator
Posty: 2742
Rejestracja: pt 18 lut, 2005 01:25
Skąd jesteś: KDA

Post autor: RzEmYk »

Mateusz pisze:
Jak to znika? Wyłączenie i włączenie tego paska nie pomaga?
Poprostu sam sie zamyka i znika z paska oraz wyskakuje bład związany z autoryzcją.
Kupić oryginał...
Jeśli włączym FSPAX i obliczymy sobie ilość paliwa w FP to juz nie będziemy mogli zmienić ilości paliwa w zbiornikach. Paliwo można tankować przed włączeniem FSPAX.
Prosze o jakies porady jak uprać sie z problemem dobierania paliwa oraz ładowania bagaży.
Można, przy ekranie "ładowania" paxów i paliwa można swobodnie tankować zbiorniki.
Jeśli nie działa patrz wyżej...
Zapraszam do opcji Szukaj!
Blaszak: MSI MAG B650 TOMAHAWK, Ryzen 7 7800X3D, DDR5 2x16GB, Arctic Liquid Freezer II 2x120, RTX3080, W11
Lotnik_14
Cadet
Cadet
Posty: 25
Rejestracja: czw 26 lip, 2007 16:33
Skąd jesteś: EPKK

FS Passengers Ladowanie

Post autor: Lotnik_14 »

Witam.
Nie wiem czemu tak mam, nie wiem co musze robic dobrze, i nie wiem co robie zle.
Otoz chodzi o FsP, gdy jak poprawnie wykonac ladowanie aby pasazerowie byli zadowoleni.
Wszystko jest ok az do momentu ladowania, dzieki ktoremu status lotu jest horrible.
Prosze o pomoc. Z gory dzieki.
Szymon
kubahh
Light Planes Captain
Light Planes Captain
Posty: 147
Rejestracja: ndz 31 gru, 2006 12:44
Skąd jesteś: EPWA

Post autor: kubahh »

Siadać poniżej 700ft/min :D
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 01:00 przez kubahh, łącznie zmieniany 1 raz.
Kuba
zabiel
Cadet
Cadet
Posty: 21
Rejestracja: czw 21 cze, 2007 17:14
Skąd jesteś: Żory

Post autor: zabiel »

Mozna w FsP wylaczyc awarie?

[Manuala się nie czyta? - Rz]
Ostatnio zmieniony pt 17 sie, 2007 19:40 przez zabiel, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
rolas
Cadet
Cadet
Posty: 11
Rejestracja: śr 01 sie, 2007 09:14
Skąd jesteś: ok. RZE

re

Post autor: rolas »

Tak
FsPassengers -> Setup (w FS-ie)
PZDR Rolas
ODPOWIEDZ