[FSX] EPWA Warsaw Chopin Airport X

Wszystko o płatnych sceneriach i innych dodatkach do FS'a. Z problemami technicznymi proszę do działu Problemy Techniczne-Scenerie lub Software.

Moderatorzy: PZL Belfegor, RzEmYk

Awatar użytkownika
D. Design
Jet Captain
Jet Captain
Posty: 1297
Rejestracja: pt 29 kwie, 2005 07:42
Skąd jesteś: Warszawa EPGO

[FSX] EPWA Warsaw Chopin Airport X

Post autor: D. Design »

Panowie,

Miło mi poinformować iż został wydany nasz kolejny produkt: EPWA Warsaw Chopin Airport X. Sceneria zawiera bardzo dokładny model lotniska Chopina, wraz z setkami różnych obiektów, animacji (np. windy!), wnętrzami wielu budynków, ruchomymi rękawami itd. Można spędzić wiele czasu na samym zwiedzaniu terenu lotniska.

Faktem jest, że projekt zabrał całkiem sporo czasu - pierwsza próba była w 2008, później było jeszcze kilka ale juz bardzo aktywna praca od 2014 (oraz ukończenie T1 w realu) doprowadziła do wydania produktu. Jest to zdecydowanie najtrudniejszy projekt nad jakim pracowaliśmy, m.in. dzięki szczegółom, jakie chcieliśmy oddać. Cały zespół włożył ogromnie dużo pracy aby doprowadzić projekt do końcowego stanu, ale wydaje nam się, że EPWA jest wreszcie zrobione dobrze. Mam nadzieję, że Wam również podaruje wiele godzin frajdy!

Strona projektu: http://www.drzewiecki-design.net/prodEPWA_X.htm

ObrazekObrazekObrazek
Obrazek
piter747
Light Planes Captain
Light Planes Captain
Posty: 96
Rejestracja: pt 04 cze, 2010 01:14
Skąd jesteś: EPLU

zakupiłem

Post autor: piter747 »

Właśnie kupiłem....
Zobaczymy jak to wygląda...:)
Awatar użytkownika
Gładki
Light Planes Captain
Light Planes Captain
Posty: 102
Rejestracja: wt 12 paź, 2004 15:32
Skąd jesteś: Sosnowiec

Post autor: Gładki »

Czy ta sceneria oraz inne scenerie DD będą działać z FSX Steam version?
Intel Core i5-3570 + Asrock Z77 Extreme4-M + 8GB 1600MHz DDR3 + GTX 970 + 1000GB SATA3 & WIN8.1
Awatar użytkownika
D. Design
Jet Captain
Jet Captain
Posty: 1297
Rejestracja: pt 29 kwie, 2005 07:42
Skąd jesteś: Warszawa EPGO

Post autor: D. Design »

Już działają. Trzeba tylko umieć zainstalować.
Obrazek
raf
Cadet
Cadet
Posty: 1
Rejestracja: ndz 17 lip, 2016 15:43
Skąd jesteś: Łódź

[FSX] Aktywne pasy na EPWA

Post autor: raf »

Witam,
Za każdym razem przy starcie i lądowaniu kontrola ATC nakazuje mi korzystanie z pasów 11 lub 33. Nigdy nie otrzymałem polecenia podejścia lub startu z pasów 15 czy 29. Wiecie może czy jest możliwość zmodyfikowania tego, aby pozostałe dwa pasy również były aktywne?

Edit. Sceneria to Drzewiecki Design EPWA Warsaw Chopin Airport X w wersji demo jednak na używanej wcześniej (też pobranej) darmowej wersji lotniska problem z pasami był taki sam.
Ostatnio zmieniony wt 19 lip, 2016 20:53 przez raf, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
RzEmYk
Moderator
Moderator
Posty: 2742
Rejestracja: pt 18 lut, 2005 01:25
Skąd jesteś: KDA

Post autor: RzEmYk »

Problem leży w AFCADzie. Może pomoże zamykanie pasów, ale całość nie jest taka prosta do oprogramowania ze względu na krzyżujące się pasy.
Zapraszam do opcji Szukaj!
Blaszak: MSI MAG B650 TOMAHAWK, Ryzen 7 7800X3D, DDR5 2x16GB, Arctic Liquid Freezer II 2x120, RTX3080, W11
ODPOWIEDZ