Airac od navigraph

Wszystko o płatnych sceneriach i innych dodatkach do FS'a. Z problemami technicznymi proszę do działu Problemy Techniczne-Scenerie lub Software.

Moderatorzy: PZL Belfegor, RzEmYk

Zukow
Cadet
Cadet
Posty: 6
Rejestracja: czw 12 sty, 2017 17:45
Skąd jesteś: Śląskie

Airac od navigraph

Post autor: Zukow »

Cześć
Mam pytanie odnośnie wgrania airac od "navigraph"
Czy jeśli wykupię subskrypcje na miesiąc i po miesiącu anuluję subskrypcje to zostanie mi już ten airac co wykupilem na stałe ?czy wraca do pierwotnej wersji w symulatorze i samolotach zanim dokonałem zakupu?
Awatar użytkownika
wojtek_84
Jet Captain
Jet Captain
Posty: 932
Rejestracja: pn 10 maja, 2010 16:09
Skąd jesteś: EPKT

Post autor: wojtek_84 »

1. Zostanie dopóki go nie usuniesz / nie nadpiszesz.
2. W subskrybcji miesięcznej możesz kupić dwa lub trzy cykle AIRAC (subskrybcja trwa 30 dni, AIRAC 28 dni, więc teoretycznie możesz się załapać nawet na trzy kolejne, a dwa to standard).
3. AIRAC instalujesz osobno pod różne dodatki - więc będziesz miał tylko te, które zainstalujesz.
4. Jeśli ściągniesz ręczne instalatory (osobne dla poszczególnych dodatków), to możesz zachować je na przyszłość.
Zukow
Cadet
Cadet
Posty: 6
Rejestracja: czw 12 sty, 2017 17:45
Skąd jesteś: Śląskie

Post autor: Zukow »

Jeśli ściągniesz ręczne instalatory (osobne dla poszczególnych dodatków), to możesz zachować je na przyszłość
Czyli mam instalatory i moge ich używać później kiedy i ile razy chce ,dobrze rozumiem?
Awatar użytkownika
RzEmYk
Moderator
Moderator
Posty: 2742
Rejestracja: pt 18 lut, 2005 01:25
Skąd jesteś: KDA

Post autor: RzEmYk »

Tak, chociaż po miesiącu (cyklu) będą mniej lub bardziej nieakutalne.
Zapraszam do opcji Szukaj!
Blaszak: MSI MAG B650 TOMAHAWK, Ryzen 7 7800X3D, DDR5 2x16GB, Arctic Liquid Freezer II 2x120, RTX3080, W11
ODPOWIEDZ