Strona 1 z 1

MSFS 2020 - Problem z kupnem samolotu w Marketplace

: sob 20 maja, 2023 16:47
autor: Skylake
Witam serdecznie, zanim zdecydowałem się napisać ten post, szukałem różnych porad, próbowałem rozwiązywać problem na własną rękę i niestety męczę się od rana z kupnem samolotu w Marketplace, wewnątrz MSFS 2020. Problem polega na tym, że wciskam "Kup" i dostaję komunikat, w stylu, że "Jedna transakcja już oczekuje, spróbuj ponownie później lub skontaktuj się z pomocą techniczną", natomiast zakup w powiadomieniach jest za każdym razem anulowany. Nadmienię, że chcę zapłacić za pomocą salda z kart przedpłaconych, posiadam w tej chwili ponad 60 zł na koncie, a produkt, którym jestem zainteresowany kosztuje 59,99 zł. Wg różnych porad z internetu, wylogowywałem się z MSFS, logowałem ponownie, to samo wykonywałem na swoim koncie, uruchamiałem także komputer ponownie, ale nic to nie pomogło. Dodam, że wcześniej kupowałem w taki sposób samoloty i działało to bez problemu. Bardzo proszę o pomoc, gdyż zależy mi na kupnie. Jestem posiadaczem wersji Deluxe Premium, ale to nie ma pewnie większego w tym przypadku znaczenia.

Pozdrawiam

Re: MSFS 2020 - Problem z kupnem samolotu w Marketplace

: sob 20 maja, 2023 18:48
autor: konraf
Cześć

Kiedyś taki problem rzucił mi się w oczy na oficjalnym forum MSFS 2020. Wtedy komuś zadziałało, gdy sprawdził aktualizację Windows. Miał kilka aktualizacji, które nie chciały się zainstalować. Gdy sobie z tym poradził i aktualizacje przeszły, komunikat ze sklepu już się nie pojawił i udało się kupić dodatek.

Przeszukując net natknąłeś się może na to?

https://www.avsim.com/forums/topic/6198 ... or/page/2/ (ostatni wpis w wątku)

Re: MSFS 2020 - Problem z kupnem samolotu w Marketplace

: sob 20 maja, 2023 22:41
autor: RzEmYk
Warto zgłosić problem w supporcie MSFS.
Z tego co czytałem na forach problem może także leżeć po stronie MS. W podobnych przypadkach support "czyścił" konto po stronie MS i później dało się już coś kupić.

Re: MSFS 2020 - Problem z kupnem samolotu w Marketplace

: sob 20 maja, 2023 22:54
autor: Skylake
Dziękuję Wam bardzo za odpowiedzi. Zastosowałem się do porady z linku zamieszczonego przez @konraf i na szczęście udało się kupić dodatek. :D